EDHO


O kadar sinirliyim ki üşenmedim, oturdum bu yazıyı yazıyorum... Bu arada akşamki bölümü izlemeyenler bu yazıyı okumasın. Spoiler olabilir.Uzunnnn zamandır Türk dizilerinden uzak duruyordum (elbetteki kaliteli yapımlar var ama edho türünde bir süredir yok). Sonra geçtiğimiz yıl ATV'de, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ı izlemeye başladım ama ne izlemek. Bir ayda en sevdiğim ve keyifle takip ettiğim diziler arasına girmişti bile. Sadece kendim değil bizimkileri de yanıma almış, her salı akşamı eşkıyalarımızı izliyorduk.

Daha ilk bölümlerden ikinci kadın vakası ile karşılaşsak da bunu Hızır karakterine yakıştıramasak da umutla bu durumun geçmesini bekledik. Masa işlerine ağırlık verilir, bir daha da böyle bir durum olmaz dedik... Ama yok!

Bu sezonun ilk bölümünden Ceylan karakterini soktular diziye! Tam kurtulmuşken Nazlı'dan, boş bırakmadılar Hızır Çakırbeyli'yi! Aman ha, sakın boş kalmasın! Şimdi elbetteki bazıları 'Yahu kadınla birlikte olmadı. Derdin ne?' diyebilir fakat birlikte olmaması da bir şeyi değiştirmiyor artık. Tekrar bir çocuk vakasının yaşanması yetiyor da artıyor bile! Klişeliğin dibinden de öte bir durum.

Kelimenin tam anlamıyla hayal kırıklığına uğradım... Konu mu kalmadı yani??? Ay hâlâ çok sinirliyim ya 😔. Ne doğru düzgün bir masa olayı var, ne gülmezlerle doğru düzgün uğraşılıyor ne de kayda değer başka bir olay. Hâlâ kadın, hâlâ çocuk!

Share this:

, , , , , , , , ,

Yorumlar

2 yorum:

 1. Bu nedir abi yaaa 😁
  Artik bi degişin der gibiyiz

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen öyle! Sinir oldum gece gece. Haksız mıyım 😒?.

   Sil