Okuma Etkinliği || Vegas'ta Olan Vegas'ta Kalır || Elle Casey || Alıntılar


Etkinlik Takvimi

1.Gün
Ön Okuma - Okur Yazar
Çekiliş - Uğur Böceğinin Kitaplığı

2.Gün
Yorum - Esra Nazenin Özdemir

3.Gün
Yorum - Uğur Böceğinin Kitaplığı

4.Gün
Alıntılar - Esra Nazenin Özdemir
Yorum - Okur Yazar

5.Gün
Seri Tanıtımı ve Yorum - Pilli KütüphaneALINTILAR"Evden çok uzakta, kız kıza geçecek bir gece için dışarıdaydım. Belki de bu gece yeni bir görünüşle sıcak Las Vegas gecesine dalabilir ve farklı bir kız olabilirdim. Bir gece ve bir gün sürecek olsa da, bu fikir beni resmen bir mıknatıs gibi çekmişti. Beni hiç kimsenin tanımadığı, neredeyse yabancı bir ülkedeydim. Ne istersem yapabilirdim...""Gözüm sadece altı metre uzağımdaki taburede oturan ilahtan başkasını görmüyordu. Kot pantolon, frak gömlek, kovboy şapkası, kirli sakal, katlanmış manşetlerinin hemen altından görünen kaslar, gününün çoğunu dışarıda geçirmiş gibi bronzlaşmış teni...""'Adım Andrea, ama arkadaşlarım bana Andie der.'
'O halde, Andie.' Mack kolunu sandalyemin arkasına attı, bana iyice yaklaşabilmek için doğrulmuştu. 'Peki, ne yapacaksın, Andie? Tamam mı, yoksa devam mı?' Mack kartlarına bakmıyordu bile. İnsanı delip geçen mavi gözleri doğrudan gözlerimin içine bakıyor, muhtemelen riske girmem için beni cesaretlendiriyordu.
Kartlarıma bakmadım bile. 'Şu an ikisini de yapabilirim ve bu beni gerçekten çok mutlu eder.'""Mack'in sesi alçalarak neredeyse bir hırıltıya dönüştü. 'Asıl soru benim değil, senin emin olup olmadığın. Çünkü tam olarak ne istediğimi biliyorum ve istediğim şeyi gördüğümde, peşinden gitmekten korkacak türden bir adam değilim.'"
"Mack de bana sıkıca sarılarak eğildi ve boynumun kokusunu içine çekti. 'Bak onda haklısın. Seni gördüğüm anda başka seçeneğim yoktu. Sonsuza kadar işim bitmişti. Birlikte olmak istediğim tek kadın sensin.'"

Share this:

, , , , , , , ,

Yorumlar

0 yorum:

Yorum Gönder