ÇEKİLİŞ (BİTTİ)Bu ara sizi çekilişe boğacağım sanırım :)). Bir kişiye Ayşenur Kayabaşı'nın Fotoğraf kitabını hediye ediyorum. Kargo ücreti tabiki benden. Sadece aşağıdaki üç şartı yerine getirin yeter :) . Çekiliş 16 Martta bitecek. Katılacak herkese şimdiden iyi şanslar dilerim.

Tanıtım

Sıradan, sorunsuz ve mutlu bir hayata sahip olan Eylem'in, eski sevgilisi Gökhan'dan kurtulabilmek için tek bir şansı vardı! Planını harekete geçirip eyleme başladığında, hedef aldığı adamın başına neler açacağından habersizdi.

Şirketinin geleceği için atacağı imzayı bekleyen Tolga'nın tüm planları, zamansız çekilen bir fotoğraf karesiyle altüst olmuştu. Bu işten kurtulmanın bir yolunu ararken, onu günah keçisi durumuna düşüren kadını planlarına dâhil etme kararı aldı.

Tesadüflerin ve çıkmaz yolların bir araya getirdiği iki insan, çekilen tek bir fotoğrafın başlarına açtığı sorunları çözmeye çalışırken, birbirlerinden uzak kalmayı ve aşktan kaçmayı başarabilecekler midir?
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 448

Baskı Yılı: 2016

Share this:

, , , , ,

Yorumlar

8 yorum:

 1. katıldım,hayırlısı... :)

  YanıtlaSil
 2. ben kazanmışııım :)))
  teşekkür ederim ... ilk defa blog çekilişinden kazanıyorum,adresimi nereye göndereceğim acaba ????

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben uygulamaya giriş yaptığınız e-mail adresine bir mail attım ama onu bulamazsanız esra-salvatore@hotmail.com adresinden bana adresinizi gönderebilirsiniz. Tekrar tebrik ederim :) .

   Sil
  2. esra-salvatore@hotmail.com adresine bilgilerimi gönderdim
   çok teşekkürler :)
   kontrol edebilir misiniz acaba mail im size ulaşmış mı

   Sil
  3. Evet ulaştı. Kitabınızı yarın kargoya vereceğim :).

   Sil