3. CNR Kitap Fuarı
Yeni bir fuar yazısıyla merhabaa :). Aslında CNR'dan önce Ankara fuarında görev almıştım ama nedense Ankara fuarı ile ilgili bir yazı yazmak istememişti canım.

CNR bildiğiniz üzere 4 martta başladı ama ben ancak dün gidebildim. Ve tabi kitap almadan duramadım. Önümüzdeki hafta sonu da gideceğim büyük ihtimalle ama haftasonu için bir yazı yazmam sanırım. O yüzden dünkünü yazayım dedim.

Dediğim gibi kitap almamaya çalışacaktım ama bursumun yattığını görünce dedim al gitsin. İlk durağım Yapı Kredi Yayınları oldu ve aşağıda gördüğünüz güzellikleri aldım.Valla kasım fuarından beri içimde yaraydı ciltli Harry Potter ve Felsefe Taşı. Sonunda kavuştum. Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? 'ın filmi çıkacağı için özellikle aldım. Onu almışken de Çağlar Boyu Quidditch'i de ekledim :)).


Bir sonraki durağım Nemesis Kitap oldu. Çok güzel indirimler var standda. Henüz fuara gitmeyip de gidecek olanlar mutlaka uğrasınlar.
Allahım içimde bir başka yara da Selvi abla ile hala tanışamamış olmak. Umarım önümüzdeki İstanbul kitap fuarına olur inşallah. Benim çok sevdiğim bir kalem kendisi. Gitme kitabında da Kimliksiz kitabından tanıdığımız Deryal'in oğlu Tunç Mirza'nın hikayesini anlatıyor. Ben internette yayınlandığı dönem okumuş ve çok sevmiştim. Hemde iki defa okudum. Her ne kadar çıldırtsa da insanı Tunç yinede güzeldi. Kitap olarak da okumak için sabırsızlanıyorum:). Bir Çapkını Baştan Çıkarmanın Dokuz Yolu kitabı da Nemesis'in yenilerinden ve ona okuma etkinliği düzenleyeceğiz bir kaç blogger. Takipte olun :).


Daha sonra Epsilon Yayınlarına gittim. Aslında alınacak çok kitabım var oradan ama hep erteliyorum elimin bol olacağı bir vakte ama gitmişken şu üç kitap 15 tl kampanyasına bakayım dedim ve aşağıdaki güzellikleri gördüm.Asil Kan serisi, Alacakaranlık furyasında keşfedip severek okuduğum bir seri aslında. Davet kitabını arkadaşımdan alıp okumuştum o yüzden indirimde görünce alayım dedim. Van Alen Vasiyetini ise henüz okumadığım için aldım. Aslında 4.kitaptan sonrası da var ama yayınevi talep az olduğu için devam etmiyor sanırım. Ayın Çağırdıkları kitabı da basılalı baya oluyor. Mercy Thompson serisinin ilk kitabı. Zamanında çok duyduğum bir kitap olduğu için alayım dedim. Zaten yayınevi bu seriye de devam etmiyor. Bende İngilizce devam ederim diye düşündüm seversem.

Veee Martı Yayınları <3 . Fuara gidip de Martı'dan hiçbir şey almadığınız oldu mu? Benim olmadı. Hep çok güzel indirimleri var ve kitapları da çok güzel. Shah Rukh Khan hariç diğerleri çıkalı oluyor biliyorsunuz. Hep almayı erteliyordum ama bu sefer dayanamadım. Bir de ekstra bir indirim alınca. Buradan da standaki arkadaşım Gamze'ye selam olsun :).


Son durağım ise Pegasus Yayınları oldu. Aşağıda gördüğünüz kitaplar kuzenim için. Üçü de bende var. Ezik kitabının yorumunu paylaşmıştım zaten.Bu da dünün hatırası <3 . Pegasus standına bir gittim pir gittim. Çıkış saatine kadar yanlarındaydım. Fuarın best ekiplerinden ;).Yalnız Tarryn Fisher'ın İlik kitabını almayı unutmuşum. Eve gelince fark ettim. Babamın altı kitabını aldım ama onu unuttum. Neyse hafta sonuna artık diyorum. Aldıklarım bu şekildeydi. Bir dahaki yazıya kadar kendinize iyi bakın :).


Share this:

, , , , , , ,

Yorumlar

4 yorum:

 1. Fuar bu yıl çok kalabalık bu çok hoş bir şey. :) Benim de imza günüm vardı, blogumda da yazdım gözlem ve detayları. Sevgiler! :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle. Gerçi Can Yayınları falan gelmemiş ama. Umarım güzel geçmiştir imza gününüz. Sevgiler :).

   Sil
 2. Fuar bitmeden bir gezmek lazım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle. Haftasonu oradayım. Gelirsen görüşelim :).

   Sil