Okuma Etkinliği: A'dan Z'ye Kitap Cenneti

Herkese Merhaba! İyisinizdir umarım. Ben iyiyim ama blogu boşladığımın da farkındayım. Bir iki aydır okuma etkinliklerine katılmak istiyordum ama şartlarından mıdır bilmiyorum hiçbirine katılmaya cesaret edemedim. Sonra akşam bunu gördüm ve hoşuma gitti alfabetik olarak okuyacak olmak. Etkinliği oluşturanlar da Kitap İklimi ,  Bir Otakunun Dünyası ve Hayal Perest'in Zaman Yolculuğu . Tabiki artık bende varım :)).  Şartları aynen aktarıyorum:


İşte o çok basit kurallarımız;
  • A’dan Z’ye Kitap Cenneti etkinliğimizin başlangıç tarihi 21 Ocak, bitiş tarihi 21 Mart’tır. 21 Şubat’ta da bir ara kontrol yaparız.
  • Etkinliğe katılmak isteyenler yapması gerekenler çok basit. 28 harf için 28 kitap seçeceksiniz. Herhangi bir puanlamamız olmadığı için bir harften iki kitap okumanın bir getirisi olmayacak.
  • Etkinliğe katılmak isteyenler 3 bloga da yorum bırakabilir. Listelerinizi istediğiniz platformda (blog, instagram,facebook) yayınlayabilirsiniz. Listenizi yayınlarken hazırladığımız görseli kullanabileceğiniz gibi kendi hazırladığınız bir görseli de kullanabilirsiniz. Sadece yazmanız bile kabulümüzdür.
  • Sonucunda bir ödülümüz yok. Amacımız, okuma listelerimizi daha eğlenceli bir hale getirmek. Tabii ki sponsor olmak isteyen yayınevi-yazar olursa hayır demeyiz.Ve benim listem:Gördüğünüz gibi F, N, O, Ü, V ve Z harflerim eksik. Belki 21 Marta kadar o harfleri alabilirim. 
Yalnız kitapları seçerken dikkat ettim de B harfiyle başlayan çok okunacak kitabım varmış. Bu arada yukarıda seçtiğim kitaplar durumlara göre değişiklik gösterebilir. Umarım bu seçtiklerimi 21 Marta kadar okurum :).

Share this:

, , , , , ,

Yorumlar

0 yorum:

Yorum Gönder