34. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı - Vol.2Yılın son tüyap yazısıyla merhaba :). 15 kasımda da çalışacağımı söylemiştim ama iptal oldu daha sonra. İyiki de olmuş, böylelikle imza günlerine katıldım :).

Kesinlikle muhteşem bir gündü! Günü muhteşem hale getirenler de arkadaşlarım ve katıldığım imza günleriydi. Gitmeyenler çok şey kaçırdı onu söyleyeyim :).

Önce aldıklarımla başlayalım.

Yukarıda gördüğünüz üçlüyü uzuuun bir zamandır istiyordum. Umutsuzu çok sevmiş bloğumda da yorumlamıştım. Bilmeyenler için Yeni Bir Umut, Umutsuz kitabının Holder versiyonu. Çarpılma ise yazarımızın bir başka serisinin ilk kitabı. Çirkin Aşk'ı bilmeyen yoktur sanırım, ben almakta geç kalsamda. Üstelik Çirkin Aşk film oluyor ve başrolünde Nick Bateman var. Okunması için bir neden daha ;).
Karina Halle'in yeni kitabı! Novella'nın bize son dakika golü oldu resmen. Günahlar ve İğnelere bayılmış bloğumda da yorumunu paylaşmıştım. Kendisi The Artists Trilogy'nin ilk kitabı. Yukarıda gördüğünüz kitap ise novella. Yani birinci kitaptan önce okunması gerekiyor. Ben sonra okumuş olacağım ama çok önemli değil. Javier var sonuçta ;).
Bir başka sürprizi de Aspendos yaptı Bu Adam kitabıyla. Aslında param bittiği için kitabı alamıyordum ama arkadaşlarım ben imza sırasında beklerken bir sürpriz yaptılar. Buradan da tekrar teşekkür ederim :D.
Ve Burcu'm, nam-ı değer çilek kızım ❤️. Mart ayında CNR fuarındaki imzasına katılamamak çok içime oturmuştu ama o dönem sınava hazırlanıyordum. Bu yıl ise yanındaydım❤️. "Aşk Her Şeyi Affeder Mi?" kitabının ana karakteri Demir, Burcu'nun oluşturduğu karakterler içinde benim için en özeli. Demir'i bir başka seviyorum. Bu yüzden fuardan aldıklarım içinde önce onu okumayı planlıyorum şimdilik :D.
En sevdiğim fuar ganimetleri! Kızıl Kraliçe'yi özel kutusuyla birlikte çok istiyordum. Neyseki sabah standa uğradığımdan kalmıştı. Baskı harikası resmen. Telepati'yi zaten merak ediyordum, yazarında imza günü olduğu için özellikle aldım. Eleanor&Park ise fuarın ve herkesin yıldızı oldu sanırım :). Mucize ise bilhassa yayınevi tarafından önerildi. Üşengeçliği bırakıp okuduktan sonra hepsini yorumlayacağım :D.

Son olarak katıldığım imza günlerinden kareler:
Adama aşık oldum sanırım. Bir insan bu kadar kibar, ilgili, yakışıklı ve muhteşem bir kitabın yazarı olamaz, olmamalı! Benim the best'im ;). Gerçi bu haftasonundan sonra imzaya katılan herkesin de the best'i olabilir :D.
Bir başka favorim de Leonardo❤️. Adamın imzaları vereceği masaya doğru yürüyüşünü görmeliydiniz. Bir rock yıldızı edasında, gayet havalı ve cool duruyordu (ki zaten solistmiş) ama aynı zamanda çok güler yüzlü ve sevecendi. Hatta yaşça küçük hayranlarıyla sarıldı falan. Umarım bir gün daha rahat bir zaman diliminde görüp konuşma fırsatım olur.
Ve son olarak olmazsa olmazım Burcu'm ile ❤️. Okuyucuları daima artsın, güzel gülümsemesi hiç eksik olmasın inşallah ❤️.

Share this:

, , , , , , , , , ,

Yorumlar

0 yorum:

Yorum Gönder