34. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı - Vol.1


Yeni bir tüyap yazısıyla merhaba 😊. Kimler fuara gitti ya da gidecek?

Ben bugün oradaydım. Ve son dakika gerçekleşen bir sürprizle 10.salonda Pegasus Yayınları standında çalıştım. Benim için bugünün tek güzel yanıydı sanırım. Üstelik önümüzdeki Pazar'da oradayım. Gelirseniz beklerim 😊.

Oldukça yoğun bir gündü. Geçen yıla göre de fuara gelen kişi sayısında ciddi bir artış olmuş.
Fuar için 26 kitaplık bir liste hazırlamıştım ama bugün sadece 9 kitap almışım. Bunda ruh halimdeki karışıklığın etkisi büyük. Standına uğrayıpta hiç kitap almadığım yayınevleri var. Örneğin Martı ve Epsilon. Aslında Martıda çok güzel indirimler var ama Karina Halle'in Acı ve Zevk kitabı daha gelmemiş diye diğer kitapları şimdi almak istemedim haftaya toplu alırım düşüncesi ile. Epsilonda
ise yeni kitaplara doğru düzgün bir indirim yapılmadığı için almak istemedim. Bir de Ephesus var ama ona haftaya uğrayacağım. Aldıklarıma geçersem 😊 ;Yukarıda gördüğünüz 3'lüyü uzuun bir zamandır istiyordum. Bayan Peregrine ve Kafes'in baskılarına olumsuz hiçbir şey denemez zaten. Cesur Yeni Dünya'yı ise Fahrenheit'ı okuyup beğendikten sonra özellikle almak istedim.Yabancı Yayınlarından almak istediğim üç kitap daha var aslında ama İthaki ile beraber alınca o üçünü erteledim gibi bir şey oldu. Biliyorsunuz - ya da şimdi öğreneceksiniz- Devrimin Kızı ilk gün standda tükendi. O yüzden bugün görür görmez kaptım. Ruhumdaki Canavar'ı ise dört gözle bekliyordum. Malumunuz bir kere Vitale sevdasına düştüm.Ve Pinokyo'nun Rüyası. Ne yazık ki çalıştığım için Selvi ablanın imzasına bizzat katılamadım ama sağ olsun arkadaşım Gül benim için imzalattı. Almayanlara ciltlisini beklemesini tavsiye ederim. İmza gününe yetişmediği için benimki normal baskı ama sizinki ciltli olsun 😊.Ahh Kalbim ise hem merak ettiğim bir kitaptı hamde Meriç Mekik'in imzasına katılmak istiyordum ama tabi katılamadım. Kitabımı da imzalatamadım. Artık başka sefere.İstediğim kitaplardan bir başkası da Bülbülü Öldürmek idi. Ve evet bu zamana kadar hala okumamıştım :)).Evet kimler geldi Pegasus'un imza günlerine 😊? Şarjım olmadığı için her ne kadar fotoğraf çektiremesemde Andrea Portes ile tanıştım. Çok tatlı bir kadın. Umarım kaçırmamışsınızdır imza gününü. Haftaya da Telepati serisinin yazarı geliyor, ona göre. Standda en çok istenen kitaplar Elenaor&Park, Labirent serisi, Telepati serisi, John Green kitapları ve İyi Baba kitabıydı. Tabi bunlar benim yakaladıklarım. Biliyorsunuz 3 tane Pegasus standı var 😊.

Ve bugün yanıma uğrayan Gül'e , Hande ablaya, İnci ablaya (ille kitap blogunun sahibi), Nil'e ve Selcan'a (Hayal Perest'in Zaman Yolculuğu blogunun sahibi) çok teşekkür ederim ❤️.

Kesinlikle hatırlanacak günlerden biriydi. Haftaya kadar kendinize iyi bakın 😊.

Share this:

, , , , , , , ,

Yorumlar

0 yorum:

Yorum Gönder