Teslimiyet - Nina Croft - Yorum
Künye

Orijinal Adı: Losing Control
Yazarı: Nina Croft
Seri Adı: Bir Milyardere Bebek Bakıcılığı Yapmak
Seri Sıralaması: 1/3
Tür: Erotik Romans
Yayınevi: Nemesis Kitap
Goodreads Puanı: 3.76/5
Benim Puanım: 3.7/5

"Aşkta en tatlı mağlubiyet, teslimiyettir."


Nemesis'in yeni kitaplarından biriyle merhaba :)! Yoruma başlamadan önce belirteyim, yayınevinin sponsorluğunda kitabımız için instagram hesabımda bir yarışma var. Pazar gecesi bitiyor ve şartları da oldukça basit. Katılmak isterseniz buradan ulaşabilirsiniz :).

Esas adamımız Jack Knight askeriyeden ayrıldıktan sonra özellikle meslektaşları için Knight Güvenlik Şirketi'ni kurmuştur ve şirketin başarısı da kurulduğu günden beri de gittikçe iyiye gitmektedir.  Esas kadınımız Kim ile tanışması ise bu şirket sayesinde gerçekleşmiştir.

Kim'in hayatında annesini kaybettiğinden beri işler ters gitmektedir. Önce annesinin kaybı, sonra babasıyla biten ilişkileri ve eski eşi Michael. Kim'e, Michael'la olan evliliğinden kalan bir şey varsa o da korunma ihtiyacı ve güvensizlik. Ama yaşadığı bu kötü durum sayesinde Jack ile tanışmıştır.

Jack, Kim ile tanıştığı ilk andan itibaren ondan hoşlanmıştır. Zamanla bu hoşlanma aşka dönüşmüş ve Kim o zamanlar evli olmasına rağmen bu durum Jack'i engellememiştir. Kim'in beyaz atlı prensi olarak onu korumak için her zaman yanındadır. Ve boşandığında ise bu sefer Kim'i kaçırmamaya kararlıdır. Böylelikle ona şirketinde bir iş ayarlar. İş dışında da arkadaşı olarak yanındadır.
Fakat aradan dört yıl geçmiştir ve bu durum artık Jack'e yetmemeye başlar.

Kim içinse kalbini teslim etmesi o kadar kolay olmayacaktır...


Baskısı, adı ve içeriğiyle beni memnun eden bir kitap oldu Teslimiyet. Zaten pembe ve mor renge zaafım vardır, kitaba her baktığımda ne kadar tatlı deyip durdum :D. Kim acayip eğlenceli bir karakter. Jack ise hem eğlenceli hem karşı konulmaz. Dört yıl boyunca istikrarlı bir şekilde aynı kadını istemek...
Tadımlık, güzel bir hikayeydi. Zaten Nemesis, çik-lit tadında, kısa, eğlenceli ve aşk dolu hikayelerin yeni adresi oldu.  Sizde bu tarz kitapları seviyorsanız önerebileceklerimden biri de Teslimiyet :).

Share this:

, , , , , , ,

Yorumlar

0 yorum:

Yorum Gönder