Okuma Etkinliği || Sen Benimsin - Tessa Bailey - Yorum
Künye

Orijinal Adı: Protecting What's His
Yazarı: Tessa Bailey
Seri Adı: Line of Duty
Seri Sıralaması: 1/5
Çevirmeni: Pınar Polat
Tür: Erotik - Romance
Yayınevi: Nemesis Kitap
Goodreads Puanı: 3.98/5
Benim Puanım: 4.4/5
Yeni bir okuma etkinliği ile merhaba :)! Etkinlik kitabımız Nemesis'in ekim ayı kitaplarından. Benim dışımda etkinlikte yer alan diğer bloglar: Kitap Arası Kahve Molası, Yorum Durağım, Hayal Perest'in Zaman Yolculuğu, Vera'nın Rüya Kitaplığı . Etkinlik pazar gününe kadar sürecek ve yayınevinin sayfasında da kitabımız için çekiliş var, buradan katılabilirsiniz.


Ben kitabı çok sevdim. Öyle böyle değil. Özellikle Derek Tyler... Herkese öyle bir komşu lazım ;).

Ana karakterdeki kızımız Ginger Peet kısa bir süre öncesine kadar Nashville'de kız kardeşiyle birlikte  yaşamaktaydı. Ailelelerini sorarsanız babaları onları küçükken terk etmiş annelerinin ise ne yaptığı belli değil desek yeridir. Bir gün eline Nashville'den kurtulmak için bir fırsat geçer ve kız kardeşini de alıp alelacele Chicago'ya taşınırlar. Belki de uzun zamandır istedikleri huzura kavuşacaklardır. Fakat Ginger hesaba katmadığı bir şey vardır. Karşı komşusu Derek Tyler!

Derek için tüm hücrelerine kadar alfa bir adam dersek yanlış olmaz. Ayrıca oldukça başarılı bir komiserdir.  Mesleğinin hayatını ele geçirmesine izin verecek kadar. Ginger'ı gördüğünde o kadar etkilenir ki trafik cezalarına varana kadar araştırır kızımızı. En çok endişelendiğinde konulardan biri de Ginger'ın meselesini kendi meselesi haline getirmek istemesiydi (boşuna alfa demedim :D) .

Ateşle barut yan yana...

Derek ne olursa olsun Ginger'ı her şeyiyle isterken Ginger ise annesinin yaptıklarından dolayı hareketlerini dizginlemesi gerektiğini düşünmektedir. Üstelik kızımızın tek sıkıntısı Derek'e karşı,  duyduğu hisler değildir. Bir de Chicago'ya taşınmalarını sağlayan 'fırsat' vardır ve başlarına bela olmak üzeredir...

Eğlenceli ve seksi bir kitap sizi bekliyor! Seksi kitap olur mu demeyin, içinde Derek varsa olur ;) . Ve pazar gününe kadar diğer bloglara da bir bakın derim. Ön okuma, alıntılar ve daha fazlası sizi bekliyor :).

Share this:

, , , , , , , ,

Yorumlar

0 yorum:

Yorum Gönder