Tehlikeli Kızıl - Tarryn Fisher - Yorum


Künye

Orijinal Adı: Dirty Red
Yazarı: Tarryn Fisher
Seri Adı: Love Me with Lies
Seri Sıralaması: 2/3
Tür: Aşk - Yetişkin
Yayınevi: Aspendos Yayınları
Goodreads Puanı: 4.23/5
Benim Puanım: 4/5

Uyarı: Eğer Fırsatçıyı okumadıysanız bu yorum sizin için spoiler içerir!

Fırsatçı kitabından sonra yorumda ne kadar sarsıldığımdan bahsetmiştim size. Şansa bakın ki ertesi gün dışarı çıktığımda Tehlikeli Kızılı indirimli buldum ve hemen aldım. Fakat ne yazık ki serinin üçüncü ve son kitabı Hırsız yoktu. O yüzden seriyi ne zaman sonlandırabilirim bilmiyorum.

Kitaba dün akşam başladım. Molalar falan derken sabah 5-6 gibi bitti. İlk kitapta beklediğim şey sonunda gerçekleşti. Tabi üçüncü kitapta Leah neler yapacak kim bilir.

Fırsatçının sonunda Caleb ve Olivia kendi yollarına gitmişti. Artık birbirlerinden ne kadar uzak durabilirlerse. Bu kitapta Caleb'in eşi Leah'nın ağzından anlatılıyor. İlk kitapta 'aşkını' korumak için Olivia'ya neler yaptığını gördük. İlk kitapta sevmemiştim kendisini ama bu kitapta NEFRET ETTİM!

Hiç abartmıyorum kadın kesinlikle ruh hastası. Yaptıkları ve yapmaya devam ettikleri... Bütün bir kitap boyunca Leah'nın zihninde olmak tüketici bir okuma deneyimi oldu. En azından neler yaptığını, kafasından ne gibi pislikler geçtiğini öğrendim ki tek iyi tarafı buydu.

Leah'nın planları doğrultusunda Caleb ile ikisinin bir bebeği olur. Bebek doğduktan sonra araları daha iyi gideceğine tam tersi birbirlerinden iyice uzaklaşmaya başlarlar.

Leah tabiri caizse şirretliğini daha fazla gizleyemez.

Caleb'e her açık verdiği sahnede içimin yağları eridi desem yeridir 😃 . Yalnız Caleb'in bazı hareketleri tüyler ürperticiydi. Zaten ilk kitabın yorumunda hepsinin manyak olduğunu belirtmiştim ama insan okurken etkilenmeden edemiyor işte.

Şu an 3.kitabı okumak için çıldırıyorum ama hemen temin edemeyeceğim gibi gözüküyor 😔 . Bir daha ki yoruma kadar kendinize iyi bakın 😊 .

Share this:

, , , , , , ,

Yorumlar

0 yorum:

Yorum Gönder