Hilekar - R Gaye Önel - YorumKünye

Kitabın Adı: Hilekar
Yazarı: R Gaye Önel
Seri Adı: Ateşli Kanatlar
Seri Sıralaması: 1
Tür: Fantastik - Aşk
Yayınevi: Postiga Yayınları
Goodreads Puanı: 4.38/5
Benim Puanım: 3.5/5
Yeni bir kitap yorumuyla merhaba :) . Umarım tatiliniz iyi geçiyordur. Geçen hafta üç kitap ve iki çizgi roman bitirdim aslında ama blogta bir yazı yazmak içimden gelmedi. O yüzden instagramdan kısa yorumlar paylaştım, beni oradan da takip edebilirsiniz :).

Kitabımıza gelirsek; elime mayıs ayında geçti. Geç okuma nedenim sınav stresi yüzünden daha rahat bir zamanda okumak istememdi. Böylece dün bitirdim. Öncelikle yazarımızı tebrik ederim. Fantastik bir kitap yazması ve bunun iyi bir kurguya sahip olması kolay değil.Üstelik yazarımızın ilk kitabı onu da belirtmek gerek.

Ana karakterdeki kızımız Cassie  bir iblis avcısıdır. Bir gün iblis avı sırasında kendi ekibi tarafından ihanete uğrar. Uçurumdan aşağı itilmiştir. Cassie'yi Ölüm Meleğinden kurtaran ise Şeytanın Oğlu Aidanhell olmuştur.

Bir iblisin bir avcıyı kurtarmasının tek bir nedeni vardır: ona ihtiyaç duyduğu için!

Aidanhell için babası ortadan kaybolduğundan beri işler pek yolunda gitmemektedir. Sıradaki iblis kral olmasının yanı sıra uğraşması gereken bir kehanet vardır. Cassie ile birlikte gerçekleştirmesi gereken bir kehanettir. Böylelikle iki düşman bir araya gelir ve yolculuk başlar.

İkisi için de zorlu bir yolculuk olacaktır. Birbirlerine karşı duydukları arzunun yanında çeşitli tehlikelerde onları bekliyordur.


İyisi ve kötüsüyle severek okuduğum bir kitap oldu. Özellikle o son sahne!!! Kesinlikle öyle bir şey beklemiyordum. Umarım ikinci kitap kısa sürede çıkar :D . Dili basit ama yazarımız yazdıkça ilerletecektir. Bunun dışında kitabın kapağı, ismi, kurgusu gayet güzel ve yerinde. Yazarımızı bir daha tebrik ederim.


Ve bu da imzalı kitabım♡
Share this:

, , , , , ,

Yorumlar

0 yorum:

Yorum Gönder