Harika Yabancı - Christina Lauren - Yorum
Künye

Orijinal Adı: Beautiful Stranger
Yazarları: Christina Lauren
Seri Adı: Beautiful Bastard
Seri Sıralaması: 2/4
Tür: Erotik Romans
Yayınevi: Pegasus Yayınları
Goodreads Puanı: 4.27/5
Benim Puanım 4/5Bir adet Max Stella istiyorum!


Kitap beklentimin çok ötesindeydi. Gerçekten. Harika Piç yorumumu okuduysanız o kitaptan ne kadar nefret ettiğimi biliyorsunuzdur. Bu yüzden Harika Yabancı okuma listemde ilk onda bile değildi desem yalan olmaz. Fakat ne hikmetse cumartesi günü canım çok sıkıldı ve ne okusam diye kitaplara göz atarken raftan bana göz kırptı 'beni oku' dercesine. 

Bir bocalama anından sonra en fazla nefret ederim düşüncesiyle başladım. Ön yargım ilk 30 sayfada kırıldı. Bunda karakterlerin ne istediğini bilmesi en büyük etken. 

Sara Dillion, Chloe'nin (Harika Piç'teki kadın karakter) yakın arkadaşlarından biridir. 6 yıllık ilişkisinin ardından aldatıldığını öğrenince ani bir kararla Şikago'yu terk edip Chloe'nin iş teklifini değerlendirmek üzere New York'a gelir. Tek istediği New York'ta yeni bir hayata başlamak ve biraz erkeklerden uzak durmaktır. En azından duygusal açıdan.

Ancak geldikten 5 gün sonra Chloe ile çıktıkları kızlar gecesinde işler karışır.
Max, Sara'yı ilk gördüğünde deyim yerindeyse 'çarpılır' . O barda gördüğü en masum şeydir. Ve baştan aşağı tadına bakmak istiyordur. 

Neredeyse iki metre (belki daha fazla) bir boy, kalıplı bir vücut, sarışın, İngiliz aksanlı bir adam. Hangi kadın hayır diyebilir ?

En azından Sara demiyor. Bardaki birlikteliklerinden sonra tutku dolu bir oyuna girişirler. Ne istedikleri bellidir. Sadece seks. Daha fazlası kesinlikle yok. Ama bu kadar yoğun duygular karşısında kalpleri çarpmadan durabilecek midir? Ve en önemlisi Sara korkularıyla yüzleşebilecek midir?   

Bu türü seviyorsanız severek okuyacağınız bir kitap. İlk kitapla kıyaslandığında salt seks yerine tutkuyu da hissediyorsunuz. Ben iki karakteri de çok sevdim (Max'i ayrıca tabi ; ). Tam olması gerektiği gibiydiler bence. Özellikle Chloe ve Bennett faciasından sonra. Serinin üçüncü kitabı Harika Çapkın'da Max'in arkadaşı Will var. İlk fırsatta okumayı düşünüyorum. İki ya da üçüncü kitabı okuyanlar, sizin fikriniz ne?

Share this:

, , , , , , ,

Yorumlar

0 yorum:

Yorum Gönder