Yeni Bir Başlangıç - Kim Karr - Yorum ve Çekiliş
Künye

Orijinal Adı: Connected
Yazarı: Kim Karr
Seri Adı: Connections
Seri Sıralaması: 1/6
Tür: Yeni Yetişkin - Erotik - Romans
Yayınevi: Yabancı Yayınları
Goodreads Puanı: 4.16/5
Benim Puanım: 3/5

İlk görüşte aşka inanır mısınız? 

Dahlia London, kendini bildi bileli Ben ile beraberdir. Dostu, sevgilisi, hayat arkadaşı... Ben onun her şeyidir. Özellikle ailesini kaybettiğinden beri. Bir Cadılar Bayramı partisinde arkadaşı Aerie ile gittiği kulüp tüm dengesini kaybetmesine neden olur. River Wilde ile göz göze geldiğinde her şeyin değiştiğini biliyordur.
O gece oradan hemen ayrılır. Ben varken tek gecelik bir ilişki söz konusu bile olamaz. Yıllar sonra Ben'i trajik bir olay sonucu kaybettiğinde River ile yolları yine kesişecektir.

River Wilde... Wilde Ones'ın yakışıklı solisti! Yemyeşil gözleri ve tapılası gülümsemesiyle kadınların kalbini yerinden oynatmaktadır. Ama onun aklında sadece biri vardır, Dahlia...Tekrar karşılaştıklarında birbirlerini bırakmak istemezler. Özellikle bu kadar yoğun bir arzu hissederken. Her şeyin iyi gittiği bir anda gelen telefon ikisininde hayatlarını değiştirecektir. Belki iyi belki kötü... Aşık olduğunuz adam mı? Yoksa çocukluğunuzdan beri birlikte olduğunuz adam mı?


New Adult türünü seviyorsanız güzel bir haftasonu kaçamağı olabilir. Yalnız ilk başlarda karakterlerin çok hızlı birlikte oluşu rahatsız ediciydi. Pek akla yatmasada sonradan toparladı. Yalnız o son bölümden sonra yayınevinin bizi çok bekletmeyeceğini umarım. Yabancı yayınları sponsorluğunda gerçekleştirdiğimiz etkinlik çarşamba gününe kadar devam ediyor. Takipte kalın :). Çekilişe katılmak için:


Share this:

, , , , , , , , , ,

Yorumlar

0 yorum:

Yorum Gönder