Tatlı Sır - Jamie McGuire - Yorum


Künye

Orijinal Adı: Beautiful Oblivion
Yazarı: Jamie McGuire
Seri Adı: Maddox Kardeşler
Seri Sıralaması: 1/4
Tür: Yeni Yetişkin - Günümüz Romans
Yayınevi: Yabancı Yayınları
Goodreads Puanı: 4.17/5
Benim Puanım: 3/5

Tatlı Belayı okuduğumdan beri bu seriyi bekliyorum sanırım. Bir kaç gün önce ikinci kitabınında kapak görseli yayımlanınca dün dayanamayıp Tatlı Sırı okudum. Hemde ne okumak. Öğleden sonra başladım, on ikiye doğru bitmişti :) .

 Maddoxları çok özlemişim! Zaten onların olduğu bir kitabıda sevmeme ihtimalim düşünülemez. Yalnız yazara ciddi ciddi sinir olmaya başladım. Tatlı Belada Abby'e burada ise Cami'ye sinir oldum. Yazar Maddoxlara neden onları süründüren kızlar yazıyor bilmem.

Ana karakterdeki kızımız Cami çok kötü bir çocukluk geçirmiştir. Hem üniversite okuyup hemde Red Hood da barmenlik yaparak kendi ayakları üzerinde durmaya çalışıyordur. Bir haftasonu işten izin alır sevgilisinin yanına gitmek için. Ama gelen telefonla haftasonu planları iptal olur. Red Hood da takılırken Trenton'ın yanına uğraması her şeyi değiştirir.

Trenton Maddox... Bir Maddox erkeğinin tüm cazibesine sahiptir. Üniversitenin kralı, kızların birlikte olmak için delirdiği adamdır. Ta ki yaşadığı kazaya kadar. Sonra okulu bırakmış ve bir dövmecide çalışmaya başlamıştır. O haftasonu Red Hood da Cami'yi tek başına otururken görene kadar ondan hep uzak durmuştur.

Cami'nin sırrı her ikisi içinde kalp kırıcıdır. Peki buna rağmen birlikte olacaklar mıdır?


Yazarı hâlâ affedemiyorum. Tatlı Sır değil zehir gibi mübarek. Öğrendiğimde gerçekten hayal kırıklığına uğradım. Bu yapılır mı Maddoxlara?!

Sırı bir kenara koyarsak Trenton'a bayıldım. O aşık halleri, kırılacağını bilmesine rağmen kalbini açışı. Sıkıysa sevmeyin bu adamı. Cami ye gelince, kıza bazı yerlerde hak versemde o havaalanı sahnesini ve sonrasında yaptıklarını unutmayacağım.

Tatlı Bela'yı sevdiyseniz bu kitabıda soluksuz okuyacaksınız. Eğlenceli, bazı yerlerde duygusal, aşkın getirdiği çıkmaz sokaklar... dolu dolu bir kitap sizi bekliyor ;) .


Ve bu da ikinci kitabın kapak görseli. Yurtdışında 27 Ocakta çıkıyor. Çok güzel değil mi?Share this:

, , , , , , , ,

Yorumlar

0 yorum:

Yorum Gönder