Harika Piç - Christina Lauren - Yorum


Orijinal Adı: Beautiful Bastard
Yazarları: Christina Lauren
Seri Adı: Beautiful Bastard
Seri Sıralaması: 1/4
Tür: Erotik
Yayınevi: Pegasus Yayınları
Goodreads Puanı: 4,08/5
Benim Puanım: 2,5/5

Neredeyse okul açıldığından beri kitap okumuyordum. Ta ki sınav haftama kadar! İki kitap bitirdim resmen. Biri de fuar listemdeki Harika Piç. Kitapla ilgili çok fazla beklentim yoktu. Tam tahmin ettiğim gibi çıktı diyebilirim. Kitap erotik romans olarak geçiyor ama sadece erotik kısmını almak yeterli. Çünkü son bölümlere gelene kadar romansa dair pek bir şey görülmedi.

Bayan karakterimiz  Chloe Mills yüksek lisans öğrencisidir. Zeki, hırslı, çalışkan ve cazibesinin farkında olan bir bayandır. Üniversiteden beri Ryan şirketler grubunda çalışıyordur. Son bir yıldır da Bennett Ryan'ın asistanıdır. Ve patronundan nefret ediyordur. Ona Harika Piç lakabını takacak kadar.

Bennett Ryan aile şirketine yönetici olarak döndüğünde kendisini bu kadar güzel, çalışkan ve kışkırtıcı bir asistanın beklediğinden habersizdir. İş yerindeki ciddiyeti ile tanınan bir patron olsa da Chloe'nin çekiciliğine karşı koyamayacaktır.

Gerek türü gerek konusu bakımından Grinin Elli Tonu ve Sana Soyundum ile ilgili benzerlikler vardı (zaten o benzerlikler Allah'ın emri gibi oldu). Özellikle Chloe'nin hakimiyet duygusunu okurken yazarların Grinin bayan versiyonunu yazmak istemişler gibi bir hava uyandırdı bende.

Chloe'den daha ilk bölümde nefret ettim diyebilirim. Kız ilk bölümde patronundan nefret ettiğini söylüyor ama daha o bölümün sonlarına doğru birlikte oluyorlar. Ve kitabın sonuna kadar bu döngü ile devam ediyor. Bir iki bölüm hariç geriye kalan her bölümde birlikte oluyorlar. Siz düşünün! Bennett'a ise başta sinir olsam da kıza duyguları ile ilgili açık oluşundan dolayı sevdim. Özellikle son bölümlerde. Zaten kitabın tek sevilesi kısımları son bir iki bölümüydü.

Ve bence kitabın adı Beautiful Bastard değilde Beautiful Bitch olmalıymış diye düşünüyordum okurken. Sonra seri hakkında araştırma yaparken Beautiful Bitch adında bir novellası olduğunu gördüm Chloe ile ilgili :)) .

Benim kesinlikle tavsiye etmeyeceğim bir kitap. Salt seks okumak istiyorsanız başka tabi. Serinin diğer iki kitabı farklı karakterlerle devam ediyor. Daha pozitif hissettiğim bir vakit belki okurum. Ya da bakmanızı önerebilirim. Bu kitap için  farklı şeyler düşünenler var mı?

Share this:

, , , , , ,

Yorumlar

0 yorum:

Yorum Gönder