Book Challenge Tag

Resim Kitap Kokusu'ndan

Yeni bir tag daha :) . Ben bu etkinliği instagram da yapmıştım aslında ama üç blogger tarafından etiketlenince burada da yaptım. Beni etiketleyen arkadaşların yazılarına da bakmak isterseniz; Kitap Tiryakisi , Kitap Kokusu,  Part of the Book. Benim yanıtlarım içinse:


1) İlk Fanı Olduğum Kitap; Bir Genç Kızın Gizli Defteri. İpek Ongun'un yeri çok başkadır bende. Roman okumaya bu kitapla başladım diyebilirim. 

2) En Sevdiğim Seriler; Anita Blake Serisi, Percy Jackson Serisi, Lux Serisi, Eve Dallas Serisi ( bunlar bazıları). Aralarında zorlandığım tek soru bu sanırım. O yüzden tekrar ve merakla okuma durumuma göre seçtim. 

3) En Sevdiğim Kitap; İçinde Aşk Saklı.  Bu kitaba bayılıyorum. Kaç defa okudum bilmiyorum ama her okuduğumda aynı duyguları hissettiğim bir kitap. 

4) En Sevdiğim Erkek Karakter; Christian Grey. Yegane aşkım ( ♡ ). Kitaptaki rolüne rağmen altında yatan o duygusal adama bayılıyorum. Bu nedenle en sevdiklerim arasında.

5) En Sevdiğim Bayan Karakter; Hazel Grace. Bu soruya Katy Swartz cevabını vermiştim instagram da. Hâlâ cevaplarımdan biri ama burada Hazel diyorum. Okuduğum en güçlü bayan karakterlerden olması yerini benim için ayrı kılıyor.

6) En Sevdiğim Okuma Vakti; Her Zaman! Benim için sabah, öğle ya da akşam okuma gibi bir durum yok. Kitap her zaman okunur :) .

Benim etiketlediğim bloglar; Ayşegül'ün Kitaplığı,  Kitab-ı Sevda, Sevgili Kitap, Yorumbaz , Kitap Esintisi. Etkinliği beğenip yapmak isteyen başka bloggerları da davet ediyorum :) . 

Share this:

, , , , , ,

Yorumlar

0 yorum:

Yorum Gönder