Gotham - Birinci Sezona İlk Bakış


Yapım: 2014

Tür: Dram, Fantastik, Suç

Yönetmen: Danny Cannon

Oyuncular: Sara Paxton,Jada Pinkett Smith, Donal Logue,Sean Pertwee, Ben Mckenzie

Senaryo: Bruno Heller

Yapımcı: Danny Cannon,Bruno Heller"Bu şehir iyi adamlara göre değil."
Harvey Dent


Kimler izledi Gotham'ı ? Ben dün izledim ve ba-yıl-dım! Batman üçlemesini izlediğimde Gotham'ı ne kadar sevdiğimden bahsetmiştim size. O yüzden diziyi merakla beklediğimi söyleyebilirim.

Bu daha ilk bölümdü ama müthiş bir başlangıç yaptı bence. Zaten izlenme oranı 8 milyonu geçmiş sanırım. Eğer uydunuzda Dizimax varsa sizde televizyondan izleyebilirsiniz.İlk sahnemiz Batman Başlıyor ile aynı. Wayne ailesi film gösterimi çıkışı bir soyguncu tarafından soyulur. Thomas ve Martha Wayne orada ölür. Ama filmden farklı olarak bu olaya Bruce haricinde biri daha şahit olur. Selina Kylle. Nam-ı Diğer Kedi Kadın!

Wayne cinayetini çözmek içinse Harvey Dent ve genç dedektif James Gordon görevlendirilir.Tabi dizide Bruce'tan çok Gotham ve 'kötüleri' ön planda olacak diyebiliriz. Selina'nın Kedi Kadına, Harvey Dent'in Two-Face'e , Ivy Pepper'ın Poison Ivy oluşuna tanık olucaz. Riddler ve Penguin'i de unutmamak gerek.

Bruce'u Batman yapan Gotham'ı, altında yatan kirli sırları ve düşmanlarının nasıl bu hâle geldiklerini öğrenmek için şimdi tam zamanı.

Programınızda bir saatinizi Gotham'a ayırmanızı şiddetle tavsiye ederim :) .


Ve işte fragman:
Share this:

, , , , , , , , ,

Yorumlar

0 yorum:

Yorum Gönder