Daima Aşk - Sandi Lynn - Yorum


Künye

Orijinal Adı: Forever Black
Yazarı: Sandi Lynn
Seri Adı: Forever
Seri Sıralaması: 1/5
Tür: Günümüz - Romans
Yayınevi: Elf Yayınları
Goodreads Puanı: 4.0/5
Benim Puanım: 4/5


Lütfen biri beni aşk kitaplarından uzak tutsun :((( . Bir kaç gündür aşk kitabı okumaya ara vermeye çalışıp bir otobiyografi kitabına başladım ama bu akşam canım o kadar çok aşk kitabı okumak istedi ki, dayanamayıp aldığımdan beri okunmayı bekleyen Daima Aşk'a başladım. Gece ikiye on kala bitti :D .

Açıkçası hiç beklediğim gibi bir kitap değildi. Beklentimin de oldukça üstündeydi. Kitaba bayıldım! Çiftimizin hızlandırılmış ilişkisine rağmen. Bir solukta okudum, bitti. Keşke daha uzun olsaymış dedim. Daha arkasında üç devam kitabı ve bir novella görünce nasıl sevindiğimi anlatamam. Umarım yayınevi serinin devam kitaplarını ve novella'yı en kısa sürede çıkarır.

Kitabımızın konusuna gelirsek, Ellery Lane 23 yaşında, yaşadıklarına rağmen hayata karşı güçlü duran, ailesini genç yaşta kaybetmiş bir kızdır. Üniversitede sanat okumuş, ikinci yılında tanıştığı sevgilisi Kyle ile New York'a taşınmıştır. İlişkilerinin yolunda olduğunu sanıyordur. Ta ki Kyle ara vermek istediğini söyleyene kadar. Ellery'i öylece bırakıp gider. Elle, Kyle ilk gittiğinde kötü olsada yavaş yavaş kendini toparlar. Hatta yakın arkadaşı Peyton ile bir kulübe bile gider. Üstelik Kulüp S' ye (Kulüp Seks). Böylece Connor Black ile tanışır.Connor Black, Black şirketler grubunun CEO'su. Kitabı sırf bu yüzden aldığımı itiraf ediyorum :D . Ben erotik romans türünde olduğunu düşünmüştüm. Hele ki yayınevleri bir iki yıldır bu tür kitapları üst üste çıkarınca. Ama Connar Black'in tek benzerliği yakışıklı, kadınların kalplerini kıran bir CEO oluşu.

 Bu noktadan sonra diğer erkeklerden kesinlikle ayrılıyor. Düşündüğümden daha duygu dolu bir erkek. Ellery ile tanıştığı gün hayatına yeniden güneş doğuyor diyebilirim. Soğuk ve umursamaz tavrı Ellery'nin deli dolu, samimi tavırlarıyla eriyip gidiyor. 
Connor, ilk başta sadece arkadaş olmayı teklif etmiştir ama Ellery ile geçirdiği her dakika ona daha çok bağlanmasına neden olur. Yalnız hesaba katmadıkları şey Ellery'nin sırrının ne kadar kalplerini kıracağıdır.

Kitaba cidden bayıldım. Sonu o kadar hızlandırılmış olmasaydı beş üzerinden beş yıldız bile  verirdim. Çeviriyi de ayrıca beğendimi söylemeliyim, çevirmenimizin ellerine sağlık. Bu ara aşk kitaplarını beğenme konusunda ciddi bir sıkıntı çekerken ilaç gibi geldi. Connor ve Ellery... hem güldürdü hem ağlattı hem de deli etti. Ben bu kadar duygu dolu bir aşk hikayesi beklemiyordum ( Dikkat ettimde yazıda çok fazla 'beklemiyordum' vs demişim. Anlayın nasıl sevdim). 

Devam kitaplarını en kısa sürede görmek dileğiyle. Yalnız daha güzel bir baskıyla! 

Share this:

, , , , , , , ,

Yorumlar

0 yorum:

Yorum Gönder