Çilek Kızımla Tanışınnn; Burcu Büyükyıldız ♥

Bu yazıyı yazma nedenim tamamıyla kendim için :)) . Geçtiğimiz cuma günü yani 29 Ağustos benim doğum günümdü. Buradan tekrar kutlayanlara teşekkür ederim. O gün yeni tanıştığım ama hayatıma çilek kokularıyla dalıveren bir kızla buluştum. Bana doğum günü hediyesi gibi olan buluşmamızı öğrenmek için yazının devamına alayım sizi :) .  


Açıkçası Burcuyu kitabının çıkacağını öğrenene kadar ne okumuştum ne de tanıyordum. Daha sonra kitabının çıkacağını öğrenince kendisine mesaj attım tanışmak ve kitabı hakkında biraz bilgi sahibi olmak için. Ama konuşmamız kitabından başladı Christian Grey'de bitti. Siz düşünün nasıl kaynaştık. Ve telefon numaralarımızı alıp buluşmak üzere sözleştik. Bir hafta önce şehir dışından döndüğümde ilk işim kendisine mesaj atmak oldu ve cuma günü buluştuk. 

İnternetten tanıştığım arkadaşlarımla ilk buluşmam değil ama bir başka heyecanlıydım o gün. Buluşacağımız yere geldiğimde kendisi görünce önce bir gülümsedim sonra zaten kollarındaydım. Ben karşımda bu kadar tatlı ve sevilesi birini bulacağımı düşünmemiştim. Zaten o bıcır bıcır konuşmalarını duymamla gönlümü fethetti sanırım :D . 

Bu fotoğrafta o günden bir kare

Her şeyden konuştuk. Özellikle çilek kokulu kitabımızdan. Gerçekten çilek kokuyor. En yakın kitapçıya gidip bakın. Ayrıca kitabın çilek kokulu olması fikri tamamıyla yazarımıza ait bir fikirmiş ki bence çok orijinal.  Kitabımızın dizi olma olasılığını bile konuştuk ve uygun olduğuna karar verdik ;) .  Çok güzel bir iki buçuk saat geçirdim.

Ben hayatımda bu kadar tatlı, kibar, uyumlu, ilgili ve sevilesi biriyle tanışmadım. Çilek Mevsimi iyi ki kitap olmuşta tanışmamıza vesile olmuş. Ve en yakın zamanda buluşmak üzere ayrıldık. Canım arkadaşım beniim. Buluşma için bir kere daha teşekkür ederim kendisine. Çilek Mevsimi ona güzel başarılar getirsin, yolu açık olsun. Ona buradan çilek kokulu öpücüklerimi yolluyorum. 
Seviliyorsun bebeğim ;) .
Share this:

, ,

Yorumlar

0 yorum:

Yorum Gönder