Okuma Etkinliği || Ahlaksız Ritim - Olivia Cunning || Yorum


Etkinliğimizin son gününden herkese merhaba :). Son gün diyorum ama çekilişimiz hâlâ devam ediyor. Bugün sizinle kitap hakkındaki düşüncelerimizi paylaşacağız. Etkinlik kapsamında yaptıklarımıza bakmak ve yorumlarımızı görmek için yazının devamına geçelim :).
Etkinlik Takvimi

7 Temmuz
                           
                              Agnes Wood: 1.Bölüm                              
Bayan Şeftali: 2.Bölüm

Her iki blog'ta da çekiliş.

9 Temmuz
Agnes Wood: Playlist
Bayan Şeftali: Alıntılar

11 Temmuz
Agnes Wood: Yorum


Resim yazısı ekle

Künye

Orijinal Adı: Wicked Beat
Yazarı: Olivia Cunning
Seri Adı: Günahkarlar Turnede Serisi
Seri Sıralaması: 4/8
Tür: Erotik - Günümüz Romans - Yetişkin
Yayınevi: Ephesus Yayınları
Goodreads Puanı: 4.31 /5
Benim Puanım: 4 /5
                           
Mayıs ayından beri kitabın çıkmasını bekliyorduk. Beklediğimize değdi mi? Bence evet!

Eric Sticks sen türünün son örneğisin ♥ . Böyle bir tatlılık ve şapşallık olamaz! Kitap boyunca gözlerimde kalp işaretiyle, Eric Eric Eric diye okudum resmen :D.  O kadar düşünceli, sevecen -şapşal- ve tatlı ki, Rebekah gibi bir kız hiç olmamış ona.


Ateşli Bilet'in sonunu hatırlıyorsanız Günahkarlar Turne arabasıyla bir kaza geçirmişti. Bizimkiler ufak tefek sıyrıklarla atlatsada çalışanlar o kadar şanslı değildi. Ses operatörleri Dave gibi. Dave ağır yaralandığı için tedavi altındayken grubumuzu ortada bırakmamak adına kendisinin yerine kardeşi Rebekah'yı önerir. 

Rebekah bu iş konusunda oldukça heyecanlıdır. Üniversiteden daha yeni mezun olmuştur ve Günahkarlarla çalışacaktır. Yıllardır hayranlık beslediği Trey Mills'e yakın olacak olması ise ayrı bir durumdur.  Günahkarlarımız hastaneye Dave'i ziyaret etmeye ve Rebekah'ın çalışma durumunu konuşmaya gelirler. Eric, Rebekah'ı görür görmez vurulur. Saçlarında kendisinin ki gibi mavi tutamlar olan bu minyon tipli sarışın yıllardır beklediği kadındır! Rebekah'nın ise gözü Trey'de dir.


Böylece Turne yolculuğumuz tekrar başlar. Rebekah'nın gözü Trey'de olsada Eric'in kendisiyle ilgilenmesi ve onu güldürmesi hoşuna gidiyordur. Ve her fırsatta Eric'i kışkırtır. Yalnız öpüşüp koklaşmanın haricinde daha ileriye gitmek istemiyordur. Geçirdiği ameliyat sonrasında eski erkek arkadaşıyla yaşadığı olay kendisini olumsuz etkilemiştir. Eric'e denk gelene kadar da erkeklerden uzunca bir süre uzak durmuştur. 

Eric ile bir anlaşma yaparlar. O, Eric'e ilişki konusunda yardım edecek, Eric'te ona 'daha ileriye' gitme konusunda yardım edecektir. Ne kadar ateşli bir Tur yolculuğu siz anlamışsınızdır.


Yalnız kitap boyunca Rebekah bende çelişkili duygular yarattı. Kızı tam sevmeye başlıyorum Eric sayesinde sonra puf... yok Trey takıntısı, yok kendimi seksi hissetmeye ihtiyacım var lafı altında gereksiz teşhirciliği, Eric'in yanında eski sevgilisiyle fingirdemeler... güya arkadaşı olarak görüyor bir de! Nefret ettim kızdan. Yazar niye Eric için böyle bir kız yazmış bilmem. Seride tek sevdiğim Bayan Günahkar Myrna. Kadın tam dozundaydı bence. 


Rebekah'nın uyuz tavırları olmasa 5/5 bile verirdim kitaba. Yalnız bu kitaptan sonra Trey'in kitabını o kadar merak ediyorum ki. Bu kitapta biseksüel tarafıyla daha iç içeydik. Isaac ile olan sahnesi beni hem heyecanlandırdı hemde meraklandırdı. Ve iyi haber şu ki Double Time Fuarda olacak! Süper değil mi :D? Bu arada yayınevine bir okuyucu olarak teşekkür ederim orijinal kapağa sadık kaldığı için. Seride en sevdiğim kapak bu oldu.


Günahkarları sevenler bu kitabı sakın kaçırmasın! Ve Çekilişimiz;

Share this:

, , , , , , , , , , , ,

Yorumlar

2 yorum:

  1. Trey'i ben de çok merak ediyorum. =D

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Ya Isaac ile olan sahnesini hâlâ unutamıyorum. Tek istediğim bir an önce fuar zamanı olsun :D.

      Sil