Yeni Cicilerimmm :) #5

Herkese Merhaba. Nabersiniz millet? Kimler tatilde ya da evde kitap okuyor? :) 

Uzuuuuun zamandır bu post'u yazmıyordum!
Arada aldığım kitaplar oldu ama tek değilde toplu alışverişlerimle ilgili bilgi vermeyi daha çok seviyorum. Karne dolasıyla sonunda beklediğim alışverişi yaptım. Gerçi hâlâ almak istediklerim var ama her zaman ki halim :D. Neler aldığımı görmek için sizi yazının devamına davet ediyorum :).


Kitapları seçerken biraz zorlanmadım değil ama ondan sonra tatile gideceğim için az almaya çalıştım. 

Efsaneyi şubat ayından beri almayı bekliyordum. Sonunda kavuştum :D. Yalnız fiyatını hâlâ abartılı buluyorum. 29,50 TL nedir yani? 300 küsür sayfa için, özel basım bile olsa biraz milletin cebinide düşünsünler.

Uçuşta ise tamamiyle ÜKG kızlarının etkisi :D. Onların bu kitaba tur yapacağını görünce ilgilendim (bu arada kitap bitti bile, bugün yarın yorum gelebilir :) ).

Daima Aşk... daha alıntıları okur okumaz listeye eklemiştim. Ayrıca çevirmeninin Hanife abla olmasıda etkenlerden biri.

 Veee Belalı Düğün. Travis Maddox, aşkım benim. Bir Maddox'un olduğu kitap okunmazda napılır? Hemen aldım. Ayraca da bayıldım!

Asıl değerlilerim BATMAN çizgi romanlarım ♥. Filmleri izlediğimden beri almak istiyordum. Ama ne yazık ki ikincisini bulamadım. En kısa sürede okuyacağım :).


Yabancı ise bir başka gün aldığım kitap. Konusunun orijinal olmasının yanı sıra bu Ağustos' ta dizisi başlıyor. Game of Thrones'tan sonra ikinci favorim olacak gibi :).


Kader Ağlarını ise Olimpos yayınları sponsorluğunda Kitap Rüyası sayfasından kazandım. Kazandığım 6.kitap sanırım.  Yalnız basımına bayıldım.

Bunların haricinde yeni iki kitabım daha var ama onların fotoğrafını çekmedim. Biri George Orwell'ın Hayvan Çiftliği diğeri ise Sarah Jio'nun Son Kamelyası. Bu arada Sarah Jio'nun önümüzdeki İstanbul Kitap Fuarı'nda olacağını hatırlatalım :).

Benim aldıklarım şu an bu şekilde. Siz tatil için neler aldınız? Ve yukarıda okuduğunuz kitaplar var mı :) ?

Share this:

, , , , , , , , ,

Yorumlar

6 yorum:

 1. Uçuşta'yı bende istiyorum. ^^
  Güle güle okuu. :)

  YanıtlaSil
 2. Efsane'yi ben de almayı çok istiyorum ama o etiketi yüzünden bir süre için beklemeye aldım. :D
  Tüm kitapların çok güzel, iyi okumalar! :)

  YanıtlaSil
 3. Keyifli okumalar, çoğu okumadığım ve çok merak ettiğim kitaplar.. Efsane'yi almak istiyorum ama fiyatı gerçekten fazla geldi.. Çok kalın da olmayan bir kitap için bilemiyorum.. Uçuşta ise şu ara en merak ettiğim kitap, kapağına bayıldım zaten. Ben de son dönemde çok alışveriş yaptım, birkaç kitap daha alıp birkaç yıl kitap almasam yeridir. :D

  YanıtlaSil
 4. Teşekkürler :). Efsane'nin fiyatıda efsane :D. Ya bunlarla evde okunacak bir 40-50 kitap olmuştur sanırım :D. Hâlâ bişeyler almak istiyorum ama :)). Uçuşta kapağı güzel ama ortalama bir kitap :).

  YanıtlaSil