Okuma Etkinliği || Kötü Çocuklar:Soluk Soluğa || Yazar Tanıtımı


Herkese merhabalar :D . İlk okuma etkinliğimiz ile karşınızdayız ! Kitabın çıkmasını yazdan beri bekliyordum. Bugün itibari ile raflarda yerini almışken Bayan Şeftali ile konuştuk ve bir okuma etkinliği düzenleyelim dedik.

 İlk olarak kitabı, yazarı ve yazarın diğer kitaplarını tanıtacağız. Kitabı ise 2-5 Mayıs tarihleri arasında okuyacağız. Eğer katılmak isteyen varsa cuma gününe kadar sosyal medya hesaplarımdan (sağ üst köşede)  ya da e-mail (esra-salvatore@hotmail.com) adresimden bana ulaşabilirsiniz.  Kitabın tanıtım, ön okuma ve videosu için sizi Bayan Şeftali   'ye alalım.

Yazar ve kitapları içinse yazının devamını görelim :).
New York Times ve USA Today çoksatar yazarı M. Leighton bir Ohio yerlisi. Bütün yaz denizin yakınında olabileceği ve tüm kış karı özleyeceği bir yer olan güneyin daha sıcak iklimine taşınmış. Çoçukluğunun abartılı hayal gücüne sahip olan Michelle sonunda fantastik vizyonu için kabul edilebilir bir çıkış buldu: edebi kurgu. Bir düzinenin üzerinde roman yazan Michelle bu günlerde zihninin, tıpkı eşinin olduğu gibi Güneyli seksi adamlarla daha romantik sahnelerde gezinmesinden hoşlanıyor. Düşünceleri bu yönde dolaşmıyorkende ofisinin konforlu sıcak ortamından ayrılmadan vahşi atlara biniyor, Aspen yokuşunda kayak yapıyor ya da seksi bir Rock yıldızıyla dalış yapıyor.

Kaynak: www.mleightonbooks.com

Yazarın Çıkan Kitapları

The Bad Boys Serisi


The Wild Ones Serisi


Blood Like Poison Serisi


Pretty Serisi


Goodreads' te 3.kitabı da eklenmiş ama herhangi bir bilgi yoktu.

Madly Serisi


The Fahllen Serisi


BağımsızlarTek Kitabı Çıkan Serileri


Share this:

, , , , , , , , , ,

Yorumlar

5 yorum:

 1. Maşallah bu kadar yazıcak şeyi nerden bulmuş kadın anlamadım :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen ya. Kaç tane seri yazmış. Çoğu fantastik üstelik :D .

   Sil
  2. O kadar yazmış ama yazımı nasıl acaba bakalım :D Belki gerçekten iyidir

   Sil
 2. Kitap ÇOOOOOK GÜ-ZEL-Dİ. :) Daha kitabın ilk bölümünden kitaba bağlandım. :) Optimum Kitap'ın facebook sayfasında yayınladığı ön okumayı okursanız siz de bana hak verirsiniz :) yorum çok güzeldi çok keyif alarak okudum eline sağlık :)

  YanıtlaSil
 3. Ben daha kitabı okumadım ama çok merak ediyorum. Beğenmenize sevindim. Asıl yorum kitabı okuduktan sonra :) .

  YanıtlaSil