1. CNR KİTAP FUARI


Merhaba arkadaşlar. Nasılsınız? Kimler gitti CNR'a bakalım :) ?
Ben bugün oradaydım. Bir haftadır bugünü bekliyordum. Özellikle Fatih hoca'yı göreceğim için. CNR tabiki bir TÜYAP değildi ama TÜYAP'a gidemeyenler için CNR'ın bir fırsat olduğu kesin. Uğradığım standlarda Pegasus hariç çoğunda güzel indirimler vardı. Pegasus'tan güzel bir indirim almak için 200tl ve üzerini geçmek gerekiyordu. İşin en sevdiğim kısmına, yani aldığım kitapları ve imza gününden bir kaç kare'yi sizinle paylaşmak istiyorum.
Oldukça hafif atlatmışım bu fuarı sanki. Ayraçlar ve iki farklı yayınevinin kataloğu kârların arasında oldu benim için. Zor Kadın niye iki tane derseniz birini çekilişle içinizden birine hediye etmeyi düşünüyorum. 10.000 tıklanmayı geçmişiz. Bunun için teşekkür ederim. Kitabın imzalı olduğunuda belirtiyim :) . Takipte kalın. 


Yemin daha önce çıkmıştı ama fuarı bekledim almak için. Bunların yanında Pabucumun Ajanı'nı da alıp yazarına imzalatmak istiyordum ama kalabalıktan sonra vazgeçtim. Yalnız Ephesus'u okuyucularla ilgilenme bakımından zayıf buldum. Standa ilk uğradığımda önce etrafta soru soracak birini bulamadım. Daha sonra ise bir soğukluk hissettim ilgili kişilerde. 
Bir ara Berfim uğradı standa ve günü o kurtardı bence. Sıcak tavırları ve orada sıranın gelmesini beklerken hoş sohbeti gülümsetti. Buradan sevgilerimi yolluyorum kendisine. Çok tatlı biri :) .


Günün en güzel taraflarından biri yeniden Fatih hoca'yı görüp konuşmak oldu. Kendisiyle ne kadar yüz yüze görüşsemde yetmez sanırım. Bu arada yazarımızın sırada ki çıkacak olan kitabı Anlaşma. İki Renk Aşk ise yazın çıkacakmış. Zaten daha yazım aşamasında. Bittiğinde yayınevi bekletmez umarım. 


Pena kesin uğrayacağım yayınevlerindendi. Daha önce seninle'nin konusuna bakmış ve hoşuma gitmişti. Yayınevi'nin çantasına bayıldım yalnız. Arkasında kitaplarının isimleri yazıyor. Üstelik bugünün anlam ve önemine istinaden hem kitapların arasına küçük bir not koymuşlar hemde özel indirim yapmışlar ki çok hoş bir davranış.


Aslında bu fuarda Pegasus almamak için bir direniş göstermek niyetindeyim ama hediye edilince itiraz edemedim :) . Buradan kitabı hediye eden hocama tekrar teşekkür ediyorum her ne kadar görme ihtimali olmasada.


Ve sonunda Barrons'uma kavuştum! Serinin eski kapaklı (yukarıdaki) basımını aramış ama bulamamıştım. Arkadaşım Duygu kendisinde olduğunu ve verebileceğini söyleyince hemen kabul ettim tabi. Bugün kendisi ve başka bir arkadaşla fuarda buluştuk. Hem onlarla tanışmış oldum hemde kitaplarıma kavuşmuş oldum.


Bildiğiniz üzere geçen Salı akşamı televizyonda Kurt Seyt ve Shura'nın dizisi başladı. Daha ilk bölümden diziyi çok sevdiğimi itiraf etmeliyim. Açıkçası kitabı alana kadar rahat edemeyeceğimi bildiğim için bugün aldım. 
Sana Kapıldım ise çıkmasını beklediğim kitaplardandı. Fuarda çook uygun bir fiyata da bulunca hemen aldım.

Genel olarak değerlendirdiğimde güzel bir gündü. İnternette konuştuğum arkadaşlarımla tanıştım. Oluşturduğum listedeki kitapları aldım. Yarın fuarın son günü. Hâlâ gitmediyseniz bir uğrayın derim. İnsan kitapların arasında çok iyi hissediyor kendini. Martı, Ephesus, Altın Bilek standlarında güzel indirimler vardı değerlendirin derim.

Share this:

, , , , , , , , ,

Yorumlar

2 yorum:

  1. fuarı hafif atlatmak mı fotoğraflarda 8 tane kitap saydım :) daha çok harçlığa ihtiyacım var görünen :) tüyapta olduğu gibi pazar en yüksek indirim olan gün bu arada :) hafta içi en sıkıntılı an okul gruplarından birinin sizin olduğunuz standa gelmesiydi tam bir curcuna :) hepsi çok güzel yeni cicileri iyi okumalar :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Tüyapta daha fazla almıştım o yüzden hafif dedim :). Bundan sonra pazar katılmaya dikkat ediyim o zaman. Bütün paramı sadece kitaplara yatırdığım için hep ihtiyaç :) . Çok teşekkür ederim :).

      Sil