Bir hediyem vaaar! ;)

Merhaba arkadaşlar. Nasılsınız? 
Ben bugünlerde sınavlarla boğuşurken hediye kitabım geldi.
Olayın başına dönücek olursak yılbaşı nedeniyle gerek FB taki kitap sayfalarında gerekse bloglarda çekilişler düzenleniyordu -bazılarınız eminimki görmüştür- . Bende hemen hemen    hepsine katılmıştım. 4-5 tane yarışmanın sonucunda kazanamadığımı görünce bende diğer sonuçları kontrol etmemiştim... ki geçen hafta içinde -perşembe ya da cuma olabilir- arkadaşımdan mesaj geldi kitap kazanmışsın diye.
????
?????
??????
O an nasıl şok olduğumu ve sevinçten havalara uçtuğumu anlatamam :D
Kitabı RKBT den kazandım. Kendilerine ve Aspendos Yayıncılığa teşekkürlerimi sunuyorum.   Çok kısa bir sürede kitap elime ulaştı. Hadi kitabıma bakalııım ♥ .
Kitabı ilk çıktığı zaman görmüş  kapağını çok hoş bulmuştum. Kırmızıya bayılıyorum zaten. Kitabın kalınlığını gördüğümde çok şaşırdığımı itiraf etmeliyim. Ben 300-400 sayfa arası bir şey bekliyordum. Oysa tam 545! Böyle şaşkınlıkları seviyorum. Kitap Ateşle Oyun serisinin 1.kitabıymış. Ben tek kitap zannediyordum. Şu an kitap oku beni dercesine önümde dursada gidip ders çalışmam lazım. Kendinize iyi bakın. Sizi arka kapakla baş başa bırakıyorum =). 

ARKA KAPAK

İlk önce çocuk kızı görmüştür ama arkadaşı ilk hamleyi yapar.Kız daha güvenli olan tercihi yapar ama kalbi gerçeği biliyordur.Severler, arzularlar, yalan söylerler.

Garrett McCarthy, Annabelle Parker ve Milo Roberts çok yakın arkadaşlardır. Mezuniyetlerinde, evliliklerinde birbirlerinin sevinçlerine ortak olup zor zamanlarda da birbirlerine destek olurlar.

Arkadaşlardan biri trajik bir şekilde susturulunca geride kalan iki arkadaşa parçaları birleştirip gerçeği ne pahasına olursa olsun bulmak düşer. Ancak yavaş yavaş arkadaşlarının yalanlarını ve arkasındaki güçlü insanları buldukça herkesi, her şeyi ve hatta kendilerini bile sorgulamaya başlarlar.

Herkesin sırları vardır; bazıları aşk için yaparken, bazıları güç için yapar. Bu sırlar algıları ve gerçeği değiştirir, hatta bazen hayatları mahveder.

Tüm hayatınızın baştan sona bir yalan olduğunu öğrenirseniz ne yaparsınız?

Share this:

, , , , , ,

Yorumlar

6 yorum:

 1. sudan çıkmış balık gibi olurdum sonra kendimi toparlamam gerek diye düşünürdüm :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Benim dünyam başıma yıkılırdı sanırım. :)

   Sil
 2. Kitap okumaya bu derede istekli kişilere çıkmasına ayrıca seviniyorum :D Keyifli okumalar (:

  YanıtlaSil
 3. Enjoy it!
  Senin adına sevindim ama ben şu deri ciltli olan Hobbit'in yorumlarını bekliyorum :)))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim. Bu hafta okuyacağım onu ♥ ;D .

   Sil