Yeni Cicilerimmm :) #3

Önce herkese kocaman bir Merhaba :)
Nasılsınız arkadaşlar? Ben sabah 6da kalkmama rağmen güne bomba gibi başladım ve öyle devam etti!
Çoğunuz facebook'taki kitap yarışmalarını görüp katılıyosunuzdur. Bende hep katılırım ama şu ana kadar iki yarışma kazandım o da Dex'in :D .
Geçtiğimiz günlerde Günahkarlar Turnede Serisi'nin sayfasında Sert Rock'la ilgili bir yarışma vardı. Görmüş ya da katılmışsınızdır belki. Bugün kazananlardan birininde ben olduğumu öğrendimmm :D 

Günümün geri kalanının güzel geçmesini sağlayan şey başlıktan anlaşılacağı üzere yeni kitaplaaaar :D . Ne aldım görelim :) .Annem bana bugün kitap almaya çok hevesliydi. Bende hem onun cüzdanını hemde D&R'ı boşalttım :D . Pişman mıyım? Aslaaa. Yukarıdaki fişte 8 kitap sonucu hediye edilen 30tl'lik çek.


Ütopik Kızların daha tur'a başlamadan bizi çıldırttıkları kitap. Dublin Caddesi! 
Zaten tur için hazırlanan videoları izleseniz yorumları okumadan kitaba sahip olmak isteyebilirsiniz. Bende bugünkü alışverişimde ilk olarak bu kitabı aldım. Hatta bir de işi abartıp 3 tane ön okuma kitapçığı aldım okumamış gibi.


En sevdiğim Türk yazarlardan Fatih Murat Arsal!
Fatih hoca'yı Beni Bırakma kitabıyla keşfetmiştim (Hatta geçenlerde kitap basıldı).
O zamandan beri tekrar tekrar kitaplarını okuduğum bir yazar. Seni Sevmek İstemedim'i ne zamandır okumak istiyordum sonunda aldım Yanlız Gözlerin İçin'le beraber. Ephesus baskıları o kadar güzel olmuş ki Nefretten Sonra bende olmasına rağmen yeni baskısı ile almayı düşünüyorum. 


John Green ★ .
Yazdan beri okumak için öldüğüm yazar. Sonunda kendisine kavuştum :) . Okumak istediklerim arasında 3.sırada. Ve şu anda da filmi çekiliyor.
Hipnozcuyu ise arkadaşım önerdi. Polisiye-Gerilim seviyorsanız; ben şahsen konusunu çok beğendim. Tavsiye edebilirim. Ayraçlarda alışveriş hediyesi. Ama üç tane çok az geldi :( .


! Anita Blake !
Bir Anita fanıysanız eğer Artemis' in Anita'yı ne kadar geç çıkardığını bilirsiniz. Bende artık bir kitap geriden takip ediyorum seriyi. Biliyorsunuz yazın Flört çıktı ama ben bunu daha yeni almış oldum mesela.
Kayıp Kız ise bambaşka bir konu. Onun yerine aklımda başka bir kitap vardı (uyumsuz gibi mesela) ama bulamadığım için hadi bunu alıyım dedim. Zaten yılın gerilim romanı seçilmiş.


Fifty Shades of Grey ♥
Hiiiiç hesapta olmayan bir başka kitap. Remzi Kitabevine başka bir kitabı sormak için girmiştim aslında ama Fifty'i ciltli (kumaş) ve yazardan imzalı görünce çarpıldım resmen :D . Sonuç olarak onuda almış bulunmaktayım. Aynı zamanda ilk ingilizce kitabım. Yanındaki cd ise (kitabı okuyanlar bilir) kitapta geçen klasik müzikler yer alıyor genel olarak. 


Bu da imza =) .


Yani anlayacağınız bugün geçirdiğim en güzel günlerden biriydi. Bir daha ki yazıda görüşmek üzere xxx .

Share this:

, , , , , , , , ,

Yorumlar

2 yorum: