Yeni Cicilerimmm :) #2

 Yazıyı daha kargo gelir gelmez yazmak istemiştim ama ne yazık ki hastaneye gitmem gerekiyordu. Eve geldim dinlendim falan filan derken bu saati buldum. Neyse daha fazla uzatmayıp sipariş ettiğim kitaplara bakalııım.


Aslında bunlar benim doğum günü hediyelerim =) Geçen perşembe doğum günümdü. Babamda benim nasıl bir kitap kurdu olduğumu bildiği için istediğim kitaplar olsun diye hediyeyi kendisi almayıp akşamı beklemiş. Gelincede sipariş verdiik. Hadi bakalım ne almışım.Bu benim Kitap Sihirbazından ilk siparişimdi. Memnun kaldım mı? Eh sanırım. Kitapları indirimden sipariş ettiğim için gecikti sanırsam. Gecikmesi ile ilgili mail attığımın ertesi günü beni aradılar ki bu benim daha ılımlı yaklaşmama neden oldu. Kitaplarım gördüğünüz üzere kıvrılmadan sapa sağlam geldi. Yalnız bir konuda hayal kırıklığına uğradım. O da ayraç konusunda. Ben hep fazla fazla gönderdiklerini duymuştum. O nedenle 8 kitaba karşılık 4 tane ayraç gelince hem komik geldi hemde dediğim gibi hayal kırıklığına uğradım. Bunun dışında da bir şikayetim olmadı.


Bu kitabın daha önce ingilizce e-kitabını görmüştüm. İndirip okurum diyordum. Daha sonra Optimum Kitaptan çıkınca listeye atmıştım ama almak için hiç sıra gelmemişti. Normalde bu kitap yerine 2 tane Eve Dallas kitabı eklemiştim. Hadi bir değişiklik yapıyım dedim ve bunu ekledim.


Kedilere karşı  hep aşırı bir düşkün ve sevgi besliyorum nedense. Zaten daha önce kedi bakmışlığımda var. Kitapta dikkatimi çeken iki şey oldu. İlki haliyle kediler ikincisi ise gerçek bir yaşam öyküsü olması. Bu yüzden kitabı en kısa zamanda okumayı düşünüyorum. 


Kemik Koleksiyoncusunu kitaplarla (özellikle polisiye) ilgilenenler en az bir kere ismini duymuştur. Yazarın kitapları birden fazla dile çevrilmiş ve New York Times' ta Bestseller olmuştur. Sitede kitabı stoklarda görünce kaçırmamalıyım dedim ve sepete attım. Yanlış hatırlamıyorsam geçen ay stoklarda kalmamıştı. 


Normalde bu kitap yerine serinin 2.kitabı olan Görkemli Ölüm'ü sipariş etmiştim. Bende 1 ve  3 vardı çünkü. Ama stoklarında kalmayınca serinin 4.kitabını sipariş ediyim dedim. Bu arada kapağı çok hoşuma gitti sizce nasıl? 


Meşhur Ateş serisinin 3.kitabı. Ben 1 ve 2'yi okumadım aslında :) . Seriye başlamayı düşünüyordum zaten. Özellikle "Barrons" için. 3.kitabı indirimde görünce hadi alıyım dedim. Hem 1 ve 2'yi almak için bahane olur dedim. Zaten daha öncede serilerin ortasından kitap almıştım ilk değil yani :D .


Bu kadar polisiye fantastik vb. kitabın arasında bir de aşk kitabı olsun diye düşündüm. Kitapta 3 farklı aşk hikayesi anlatılıyor sanırsam. Bir tanesi de John Green'den. Bu yaz çıkan Aynı Yıldızın Altında kitabından hatırlıyorsunuzdur onu. Kitabı sepete atma nedenlerimden biri oldu.


Bunlar Eve Dallas serisinin 8 ve 11.kitapları. Ne alaka değil mi? Normalde 4 tane daha seriden kitap vardı ama ikisini Bazı Kızlar Isırır için çıkarttım. Diğer ikisi ise stoklarda kalmamıştı. Bu nedenle 8 ve 11.kitaplar. Yalnız Ölüm Tuzağı'nın kapağı hiç hoş değil yani diğerleriyle çok alakasız olacak ama Nora kitabı olduğu için ayrıca seviyorum tabi o ayrı =). Aldıklarım bu kadar. Sizde yorum olarak bana öneride bulunursanız çok sevinirim. Bir daha ki yazıda görüşmek üzere. Kendinize iyi bakın :) xxx.

Share this:

, , , , , , , , ,

Yorumlar

4 yorum:

 1. Keyifli okumalar çok güzel hepsi. Doğum gününde kutlu olsun bu arada. :)

  YanıtlaSil
 2. Çok teşekkür ederim. Eğer önerilerin varsa alabilirim :) .

  YanıtlaSil
 3. Sana şuan okuduğum tarihi aşk serisini önerebilirim. İlk kitabı Beni Aşka İnadır, ikincisiyse Aşkın Kollarında. Okudun mu bilmiyorum ama çok sevdim ben. :)

  YanıtlaSil
 4. Tarihi aşk romanlarına bayılıyorum. Mutlaka bakarım :).

  YanıtlaSil