Yeni Cicilerimmm :) #1


Selaaam. Öncelikle nasılsınız arkadaşlar? :) Bu aralar kötü olsamda gündüz bomba gibiydim. Bugün uzun zamandır görüşmediğim arkadaşlarımla görüştüm. Beraber Percy Jackson Canavarlar Denizini izlemeye gittik. Gerçi filmi hiç beğenmedim.-Yarın bir yorum yazmayı düşünüyorum-. Tabi gitmişken D&R 'a da uğradık ve aşağıda resimlerini gördüğünüz iki kitabı aldım indirimden faydalanıp. Diğer kitabı da arkadaşımdan aldım bu arada ;) . Hadi ne almışım bir bakalım :D .Künye
Kitabın Adı: Sağdan Birinci Mezar
Yazarı: Darynda Jones
Tür: Paranormal - Romans
Yayınevi: Doğan Kitap
Goodreads Puanı: 4, 09
ARKA KAPAK


Charley Davidson bir özel dedektif... Hem de cazibeli bir kadın. Ama bildiğimiz özel dedektiflerden ve tabii bildiğimiz cazibeli kadınlardan değil. O bir ölüm meleği. Henüz öbür dünyaya geçememiş ruhlarla iletişim kuruyor ve "ışığa gitmeleri"ne yardım ediyor. Doğrusu,  ölülerle konuşma yeteneği,  katilleri bulmakta da çok işine yarıyor...

Charley'nin bir de aşığı var... Ama kahramanımız adamı göremiyor. Sadece o çıldırtıcı dokunuşlarını hissediyor... Sık sık ve derinden... Cazibeli dedektifimiz bugünlerde ne mi yapıyor?  Cinayete kurban giden üç avukatın katillerini bulmaya çalışıyor... Herhalde sizi nasıl bir heyecanın beklediğini anlamışsınızdır artık. 

 Sağdan Birinci Mezar'ı okurken çok eğleneceksiniz... Çünkü Charley'nin hayatında her şey var; Olağanüstü yetenekler, macera, gizem, görünmez ama iç titreten dokunuşlar, yani aşk. ..


Hıhımm. Kitabı neden aldım... Bi kere fiyatı baya uygundu ve bir ara alırım dediğim kitaplardandı. Bilirsiniz böyle kitaplara hiç sıra gelmez nedense :D . Bende bulmuşken kaçırmak istemedim. Okuduktan sonra detaylı bir yorumla geleceğim :) .Künye
Kitabın Adı: Tatlı Bela
Yazarı: Jamie McGuire
Tür: Günümüz Romans
Yayınevi: Yabancı Yayınları
Goodreads Puanı: 4.24

ARKA KAPAK

AŞIKSAN BAŞIN BELADA!
Abby Abernathy karanlık geçmişiyle arasına mesafe koymuş olan, alkol kullanmayan, küfür bile etmeyen kendi halinde bir kız, fakat yaşamını dövüşerek kazanan ve vücudu dövmelerle kaplı yakışıklı Travis Maddox onun hayatını değiştireceğe benziyor.
İYİ KIZ VE KÖTÜ ÇOCUK...
BU BİRLİKTELİK BİR AŞKIN MI HABERCİSİ YOKSA BİR FELAKETİN Mİ?
Tatlı Bela sadece bir "bestseller" değil,  Uluslararası bir fenomen. Yayımlandığı günden beri tüm dünyada büyük yankı uyandıran bu kitabı okumayan kalmayacak. 

Bu kitabı Ütopik Kızların turunda görmüştüm. O 'bir ara' alırım dediğim kitaplardandı bu da. Konusunu zaten beğenmiştim. Fırsatı değerlendiriyim dedim. :)Künye
Kitabın Adı: Gölge ve Kemik
Yazarı: Leigh Bardugo
Tür: Paranormal
Yayınevi: Martı Yayınları
Goodreads Puanı: 4.13

ARKA KAPAK

ONU YALNIZCA GEÇMİŞİ...
GELECEĞİ İSE BİR TEK O KURTARABİLİR.
"BEKLE!" diye sesimi yükselttim ama o çoktan arkasını dönmüştü. Kolunu tuttum, bizi izleyenlerden gelen şaşkınlık dolu seslere aldırış etmedim. "Bir yanlışlık olmalı. Ben... düşündüğünüz gibi... " Yavaşça bana dönüp elime ters ters bakınca sustum. Elimi çektim ama öyle hemen geri adım atmayacaktım. "Ben düşündüğünüz kişi değilim, " diye fısıldadım çaresizce.
Karanlıklar efendisi biraz daha yakınıma geldi,  sadece benim duyabileceğim bir sesle, "Kim olduğunu bildiğini hiç sanmıyorum!" Dedi.


Bu kitap bir fırsat ürünüdür :D . Arkadaşımdan aldığım kitap bu. Elinde olduğu için alıp okumak istedim. O da sağolsun getirdi. Ayraçlarda başka bir arkadaşımdan. Ne hayırlı arkadaşlar ama dimi =) . Bunuda okur okumaz değerlendiricem. 

Bir dahaki alışverişe kadar görüşürüzzz. 

Not: Öneriniz varsa alabilirim. 

Share this:

, , , ,

Yorumlar

2 yorum: